شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

خرید کالا

 برای خرید از فروشگاه کافی است بعد از انتخاب محصول مورد نظرتان  صفحه عضویت اطلاعات خود را تکمیل نموده و پس از مراحل سفارش و پرداخت هزینه  سفارش خود را تکمیل نمایید .

شرایط و قوانین باز گرداندن کالا

 

درصورتی که محصول خریداری شده پس از تحویل از پست به دلیل این که محصول دریافتی با آنچه که سفارش داده اید از نظر مدل ، رنگ و حافظه متغایر باشد میتوانید تا ۴۸ ساعت کالا را برگشت داده و هزینه پرداختی خود را دریافت نمایید  .

 

شرایط باز پس فرستادن کالا و هفت روز تضمین تعویض توسط فروشگاه سامان موبایل

در دنیای مدرن امروز که انتظارات از کیفیت ، فراتر از خدمات دریافتی است ؛ جهت  تامین اعتماد و اطمینان خرید اینترنتی که به صورت غیر حضوری و بدون لمس فیزیکی محصولات خریداری می شوند ؛ فروشگاه اینترنتی سامان موبایل برای آسودگی خاطر مشتریان گارانتی هفت روز تضمین تعویض کالا را مطابق شرایط زیر ارائه می دهد. با توجه به ماده ۳۷  قوانین تجارت الکترونیک هر معامله از راه دور یا اینترنتی باید هفت روز حق انصراف فراهم شود  به صورتی که تنها هزینه تحمیلی به مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. لازم به ذکر است این در حالتی است که کالا در حالت اولیه خود « پلمپ » و از آن استفاده نشده باشد.

مغایرت سفارش با اطلاعات سایت « مشخصات و ظاهرفیزیکی »

در صورتی که کالا با اطلاعات سایت مغایرت داشت مثلا رنگ آن یا مدل آن تعویض شده بود و مدل دیگر یا رنگ دیگری به دست مشتری رسیده باشد ؛ به صورت رایگان تعویض خواهد شد « این موارد را باید در هنگام تحویل گرفتن برگشت داده شود . در غیر این صورت هزینه باز پس فرستادن کالا به عهده مشتری است (نباید از کالا هیچ استفاده ای شده باشد چون این اشکالات با چشم قابل روئیت هستند)»

سفارش ارسال شده با پست و باربری

اشکال وارد شده باید حد اکثر تا ۱۲ ساعت بعد از تحویل گرفتن به واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سامان موبایل اطلاع داده شود و فورا باز پس فرستاده شود و تا ۳ روز بعد به دست فروشگاه برسد. کالای دریافتی توسط کارشناسان مشکل گزارش داده شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند و درصورتی که نقص فنی تائید شود کالا تعویض خواهد شد و در صورت عدم موجودی ، کالا را با مدل مشابه با هماهنگی شما جایگزین و ارسال مجدد می کنند.

«مهم» آسیب های ناشی از حمل و نقل

در همه حالت های تحویل گیری سفارشات با توجه به اینکه کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط واحد ارسال تست خواهند شد و در بسته بندی ایمن فرستاده می شوند ؛ و با توجه به انتخاب خریدار به سیستم پست یا پیک یا باربری تحویل داده می شوند « همه سیستم های حمل و نقل کالا را در قبال دریافت هزینه بیمه می کنند ؛ و مسئولیت آسیب های ناشی از حمل و نقل را بر عهده می گیرند ؛ پس باید مشتری در صورت مشاهده هر گونه آسیب از دریافت کالا خود داری کند » لذا از تمامی مشتریان خواهشمندیم که لطفا” هنگام دریافت و تحویل کالا از پیک یا پست یا شرکت حمل و نقل ،سفارش خود را بررسی نمایید و تمام موارد از جمله بسته بندی، مشخصات فنی ، لوازم همراه را با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت مشاهده ی مغایرت یا آسیب های ناشی از حمل و نقل ( صدمات فیزیکی ، خط خوردگی ، شکستگی ، له شدگی ) از دریافت و تحویل گرفتن سفارش جدا” خودداری نمایید ؛ در صورت تحویل گرفتن مسئولیت آن با مشتری خواهد بود و تحویل این قبیل کالا ها به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا است.

«مهم» چه مواردی گارانتی را نقض خواهد کرد

» اشکال و یا ایراد فنی حد اکثر تا  هفت روز پس از خرید و دریافت کالا اطلاع داده شود.
» کالا در شرایط اولیه ی خود سالم و فاقد هر گونه خط و خراش و آسیب فیزیکی باشد.
» تمام لوازم جانبی کالا و بسته بندی و کارتن دست نخورده و سالم همراه کالا باقی مانده باشد.
» برچسب زدن یا نوشتن بر روی جعبه یا چسب زدن یا هر نوع خط و خراش بر روی کارتن اصلی گارانتی را از بین خواهد برد .
» این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد شود مانند « نوسانات برق ، ضرب دیدگی ، آب خوردگی ، خط خوردگی »  را شامل نمی‏‏‌شود .

ضمانت اصالت کالا

فروشگاه سامان موبایل ضمانت  اصالت گوشی های خریداری شده را میدهد

قیمت گزاری کالا

هدف ما این بوده که محصولاتمان را با قیمت واقعی و با سود کم به دست مشتری نهایی برساند

زمان ارسال کالا

کلیه کاربران میتوانند در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته میتوانند سفارشات خود را ثبت نمایند و سفارشات از طرف ما در اولین روز کاری به مقصد سفارش ارسال خواهد شد .